Sortiment solárnych produktov

Solárny ohrev pitnej vody a podpora vykurovania bez kompromisov v kvalite

Naša spoločnosť Vám ponúkajú solárne teplo na ohrev pitnej vody a vykurovanie budov. Zariadenie je dimenzované s cieľom dosiahnutia výnimočnej kvality a životnosti a garantujú Vám mnoho rokov bezplatného tepla. Pri tom usporíte približne 60% energie na ohrev pitnej vody a dodatočne približne rovnaké množstvo energie na vykurovanie budovy.

Solárne teplo aj pre veľké zariadenia

Termická solárna technika sa prirodzene neobmedzuje len na súkromné domácnosti. Aj v oblasti objektov dodávame na mieru šité riešenia pre nemocnice, hotely, gastronómiu alebo poľnohospodárske účely pri chove zvierat. Skúsenosti zo stavby veľkých zariadení prechádzajú samozrejme do riešení pre súkromné domácnosti a umožňujú tak výkonovo silné komponenty inštalovať v rodinných domov.

Solárny zásobník


Pitná voda a vykurovacia voda v zásobníkoch balíka Kompakt sa dá zohrievať tak pomocou solárneho zariadenia, ako aj pomocou jestvujúceho zdroja tepla. V zásobníkoch sa pitná voda zohrieva bez predzásobovania prietočným spôsobom.

Solárna stanica


Solárna stanica čerpá solárnu kvapalinu cez zariadenie. Aby sa zabránilo stratám tepla, je kompletne tepelne izolovaná.

Regulátor


Regulátor zabezpečuje optimálnu, automatickú prevádzku zariadenia. Voliteľne podľa potreby riadená cirkulácia teplej vody minimalizuje straty tepla a znižuje spotrebu vody.